btnmenu

021-77751404

شماره ثبت اختراع پرپین : 83533

salamatpars
btnmenu

اسلاید دو

     جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ,      بدون دیدگاه ,     

پرپین آلا اختراع ایرانی ، کیفیت جهانی

برای اولین بار در ایران در آبان ماه ۱۳۹۱ نخستین محصول بدست آمده از پرپین آلا (خرفه) دردانشکده دارو سازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با کد هرباریوم ۲۶۶۸ به ثبت رسید. این کار که به همت آقای سید مهدی نیارئیس از شرکت پرپین اکسیر جهانی صورت گرفت دریچه جدیدی در استفاده از این گیاه ارزشمند باز نمود.

 با همکاری اقای نیارئیس و کلینیک سلامت تهران برای استفاده های درمانی از گیاه پرپین برنامه ریزی شد . تولید پودر ، کپسول ، کرم و دیگر محصولات درمانی

ثبت اختراع

محصولات پرپین آلا به سرعت مورد استقبال قرار گرفت و نتایج درمانی حاصله غیر قابل تصور بود .پس از آن برای محصولات پرپین آلا در خواست ثبت اختراع گردید. اینکه از یک علف هرز بتوان استفاده های درمانی فوق العاده را رقم زد. این درخواست به پژوهشکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی ارجاع شد و پس از مطالعات لازم و بررسی های کارشناسی پژوهشکده مذکور نو آوری ، خلاقیت وثبت اختراع آثار درمانی این محصولات را مورد تایید قرار داد.

عکس پژوهشکده

اینک محصولات پرپین آلا با پشتوانه ای قوی علمی و فناوری در اختیار شهروندان ایرانی است .اهمیت کار زمانی بر ما روشن می شود که بدانیم گفته می شود در آمریکا از هر چندین هزار اختراع یک مورد به مرحله تولید و محصول صنعتی می رسد.

پرپین آلا اینک کد طبقه بندی بین المللی خود را نیز دریافت نموده است . امید می رود این محصولات ارزشمند بار دیگر عظمت دانش سرزمین پارس را به رخ جهانیان بکشاند.

شماره ثبت اختراع ۸۳۵۳۳

کد طبقه بندی بین المللی به شماره a61b-g01-a45-a01-161

انتظار ما از همگان حمایت از محصول با کیفیت ایرانی و این اختراع بین المللی است.

  بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *