btnmenu

021-77751404

شماره ثبت اختراع پرپین : 83533

salamatpars
btnmenu

اسلاید سوم

     پنج شنبه ۱۶ ارد ۱۴۰۰ ,      بدون دیدگاه ,     

کلینیک سلامت به عنوان اولین و تنها درمانگاه تخصصی دیابت ، چاقی و بیماریهای متابولیک در شرق تهران از همان ابتدا همراه تخصصی برند پرپین آلا بوده است.

چرا که مدیریت شرکت پرپین اکسیر جهانی اعتقاد داشته و دارد که بایستی اثرات درمانی محصولات پرپین آلا توسط مراکز معتبر پزشکی بررسی و پس ازحصول اطمینان از کیفیت، محصولات وارد بازار شوند.

در این راستا علاوه بر بررسی های سازمان غذا و دارو که به صدور پروانه های ساخت محصولات پرپین آلا منجر شد کلینیک سلامت نیز این محصولات را در اختیار مراجعین خود قرار داده است.

نتایج شگفت انگیز درمانی محصولات پرپین آلا در کلینیک سلامت برای کادر تخصصی این مرکز نیز جای تعجب بود. استقبال بیماران و نتایج حاصل در درمان چاقی ، تنظیم متابولیسم ، کاهش چربی خون و بخصوص درمان کبد چرب به گونه ای بوده است که اینک نه تنها کلیه پزشکان این مرکز بلکه دهها پزشک عمومی ، متخصص و فوق تخصص به تاسی از کلینیک سلامت محصولات پرپین آلا را در نسحه های روزمره خود گنجانده اند.

مشاورین مختلف در کلینیک سلامت اعم از پزشک فوق تخصص غدد ، پزشک عمومی ، شخص آقای دکتر سلامت زاده بعنوان موسس درمانگاه و نیز کارشناسان تغذیه و … همگی آماده اند تا به هرگونه سوال در زمینه استفاده از محصولات پرپین آلا و آثار درمانی این فراورده ها پاسخو باشند.

 

 

  بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *