btnmenu

021-77751404

شماره ثبت اختراع پرپین : 83533

salamatpars
btnmenu

کرم پرپین آلا

     چهارشنبه ۱۴ خرد ۱۳۹۹ ,      بدون دیدگاه ,     

پوست انسان بزرگترین ارگان بدن است که می توان به عنوان اولین خط دفاع بدن از آن نام برد. به منظور حمایت پوست و داشتن پوستی سالم و با نشاط باید با استفاده از مواد مغذی و تغذیه سلول های پوست و همچنین استفاده از کرم های مناسب از این سد بزرگ دفاعی بدن حفاظت کرد. یکی از این کرم ها که با توجه به دغدغه مردم و نگرانی آن ها از وجود مواد شیمیایی و الکل در محصولات آرایشی بهداشتی بدون مواد شیمیایی و با استفاده از مواد کاملاً طبیعی و گیاهی ساخته شده است کرم پرپین است که از گیاه خرفه ساخته شده است.

کرم پای دیابتی پرپین آلا

خواص خرفه:

خرفه Portulacaceae : از خانواده ؛Hogweed ، با نام عمومی: خرفه، تاج خروس ) oleraceae خرفه دارای خواص خنک کنندگی طبیعی است که باعث تسکین پوست و از بین بردن التهاب و بثورات آن در گرمای سوزان تابستان می شود.)

کرم پرپین آلا می تواند به عنوان یک ضد باکتری و ضد قارچ موثر باشد.کرم پرپین آلا علاوه بر سوختگی، در کاهش التهاب نیش حشرات، زخم های پوستی، خارش ها، اگزما وآبسه می تواند موثر باشد.

کرم آبرسان و ضد چروک پرپین الا:

پوست شما بعد از استفاده کرم پرپین آلا به صورت محسوسی با طراوت خواهد شد. این کرم گیاهی به صورت بسیار فعال قسمت های سطحی و عمیق داخل سلول های پوست شما را جوان تر می سازد. خطوط زیر پوست ناپدید می شوند و پوست به صورت کاملاً مشخص محکم تر می شود.

کرم ضد پیری پرپین از گیاه خرفه ساخته شده است که خواص احیا کنندگی ویژه، ضد التهابی و آنتی اکسیدانی و مرطوب کننده دارد. خرفه قرمزی پوست را کاهش می دهد و باعث تحریک و تولیدکلاژن می شود. این کرم مناسب برای مرطوب کردن پوست های خشک و پوست های حساس به ویژه در فصل های خشک سال است.

مطالعات جدید نشان داده است که کرم های ساخته شده از خرفه به ویژه از برگ های آن، دارای خواص ضد درد و ضد التهاب است که این کرم را به گزینه ای مناسب برای آفتاب سوختگی و حتی بعد از لیزر تبدیل نموده است.

محققان همچنین دریافته اند که عصاره ی خرفه می تواند سرعت بهبود زخم را افزایش دهد و یک ابزار عالی برای کاهش زخم و خراش ها باشد.

کرم پرپین را می توان برای نگهداری عمومی پوست، از بین بردن گزش، خارش، بثورات و حتی پسوریازیس استفاده کرد. از آنجاییکه این کرم بدون عطر است و از پودر طبیعی خرفه تشکیل شده است  و نیزشامل آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی است می تواند برای ترمیم پوست نوزادان نیز به کار می رود.

تاثیر کرم پرپین آلا بر پای دیابتی

عوارض دیابت – پای دیابتی

دیابت یک بیماری مزمن غیر واگیر به علت اختلال سطح قند خون است.

عوارض رگ های خونی در دیابت به شرح زیر است:

 بیماری های قلب و عروق، مانند سکته قلبی و مغزی

آسیب کلیه و فیلتراسیون کلیه یا همان نفروپاتی 

رتینوپاتی دیابتی آسیب عروق خونی کوچک چشم است، که شایع ترین علت نابینایی در میان بزرگسالان است.

نوروپاتی دیابتی – آسیب عصبی ناشی از تغذیه ناکافی است. و علائمی به صورت درد، بی حسی، سوزن سوزن شدن و عدم حساسیت (بی حسی) در بازوها و پاها دارد. نوروپاتی یکی از پیش نیازها برای ظهور پای دیابتی است.

پای دیابتی دراماتیک ترین عارضه دیابت که اغلب با قطع عضو به پایان می رسد. افراد مبتلا به دیابت ۲۵ برابر بیشتر درخطر قطع عضو قرار دارند.

برای جلوگیری از پای دیابتی محصولی منحصر به فرد فراهم شده است که به مراقبت کامل پوست های خشک و آسیب دیده می پردازد و با ساختاری کاملا گیاهی و تهیه شده از گیاه خرفه دارای تاثیر بر روی ضایعات کوچک است و باعث پیشگیری از پای دیابتی می شود که کرم پای دیابتی پرپین آلا است. افراد مبتلا به دیابت با بررسی منظم پای خود، رعایت بهداشت پا و استفاده از کرم پرپین آلا می توانند از عوارض غیر قابل جبران دیابت بر روی پای خود جلوگیری کنند.

 

  بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *