btnmenu

021-77751404

شماره ثبت اختراع پرپین : 83533

salamatpars
btnmenu

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (عرب هلث) در یک نگاه

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (عرب هلث) در یک نگاه

Arab-health

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (عرب هلث) بزرگترین نمایشگاه و کنگره در خاورمیانه و دومین نمایشگاه بزرگ پزشکی در جهان است. در حقیقت هیچ عرصه مهم دیگری برای بازار”تجهیزات و مراقبت های پزشکی” همچون این نمایشگاه در جهان وجود ندارد که بتوان هم در آن آموخت، هم سایر بازرگانان و فعالان را ملاقات کرد و هم به تجارت پرداخت. بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می توانند با پیشگامان این صنعت جهانی در سازمان های منطقه ای و بین المللی در طی بیش از چهار روز ملاقات کنند و از ارائه طیف گسترده ای از محصولات و خدمات به طور همزمان بهره ببرند.

در دوره گذشته، بیش از ۴۰۰۰ تولید کننده، توزیع کننده و شرکت خدماتی مرتبط، نوین ترین فناوری ها، ابداعات شان و شیوه بهره برداری از آنها را در معرض نمایش گذاشتند.

از جمله محصولات و خدماتی که تولیدکنندگان و توزیع کنندگان در معرض نمایش قرار می دهند، می توان به محصولات تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات تشخیص طبی، فناوری های فیزیوتراپی و ارتوپدی، کالاها و لوازم مصرفی بیمارستان ها، محصولات و خدمات جراحی فناوری اطلاعات و ارتباطات در مراقبت های بهداشتی، مدیریت تسهیلات، خدمات پزشکی، رادیولوژی، خدمات مشاوره ای در مراقبت های بهداشتی، اشاره کرد. نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (عرب هلث) یک رویداد است .

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس www.arabhealthonline.com

کنفرانس های نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی ۲۰۱۸:

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی برگزار کننده ۱۹ کنگره برای فعالان در عرصه پزشکی است و چهل و دومین دوره این نمایشگاه در سال ۲۰۱۸ برگزار می شود. کنگره پزشکی و سلامت دبی به ارائه بهترین و بالاترین کیفیت آموزش مداوم به متخصصان پزشکی در منطقه شهرت دارد.

نمایشگاه عرب هلث دبی ۲۰۱۸:

در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی بالغ بر ۱۳۰۰۰ نماینده از سراسر جهان حضور می یابند. سخنرانان بین المللی در کنفرانس ها طیف گسترده ای از حوزه های پزشکی را پوشش می دهند. بیش از ۴۰۰۰ شرکت در این نمایشگاه آخرین فن آوری های خود را برای شرکت کنندگان متخصص در این حوزه از ۱۶۳ کشور دنیا به نمایش می گذارند. هدف از این گردهمایی برگزاری جلساتی میان بازرگانان حوزه ی پزشکی و سلامت و مشتریان و برقراری ارتباط با همکاران و رقبای فعال است.

Arab-health

چرا باید در نمایشگاه بهداشت و درمان دبی ۲۰۱۸ حضور یافت؟

این نمایشگاه در مدرن ترین و هدفمندترین منطقه ی نمایشگاهی و در مرکز ناحیه ی تجاری دبی در فاصله ی ۲۰ دقیقه ای از فرودگاه این شهر برگزار می شود. نمایشگاه بهداشت و درمان دبی همچنین میزبان غرفه هایی از ۳۹ کشور دنیا جهت نمایش تجهیزات پزشکی، دستگاه ها و تجهیزات بیمارستانی است. برگزار کنندگان کنگره ی سلامت و درمان دبی متعهدند که تضمین کنند همه کنفرانس های علمی که ارائه می شوند، در مورد موضوعات ارزشمند و به روز مرتبط با رشته های پزشکی هستند. همچنین میزبانان این رویداد برآنند که تحقیقات و فناوری های پیشرفته را در جهت آگاه سازی و اطلاع رسانی شرکت کنندگان پررنگ تر سازند. برای حضور در یک کنفرانس معتبر CME، نمایندگان می توانند از محتوای کنفرانس و تناسب موضوع برای مخاطبان مطمئن باشند.

مرکز نمایشگاهی و همایش های بین المللی دبی 

Sheikh Zayed Road, Trade Centre 2, Dubai, United Arab Emirates

Monday, 29 January : 10am – ۶pm

Tuesday, 30 January : 10am – ۶pm

Wednesday, 31 January : 10am – ۶pm

Thursday, 1 February : 10am – ۵pm

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس www.arabhealthonline.com مراجعه فرمایید.