btnmenu

021-77751404

شماره ثبت اختراع پرپین : 83533

salamatpars
btnmenu

پک ضد ریزش مخصوص موهای نرمال تا چرب

     جمعه ۰۳ بهم ۱۳۹۹ ,      بدون دیدگاه ,     

بسیاری از افرادی که موهای چرب دارند تصور می‌کنند اگر از شامپوهای خارجی و گران استفاده کنند می‌توانند چربی موی خود را کاهش دهند. اما همانطور که قبلا نیز گفتم ریشه اصلی چربی مو‌ها ژنتیکی است ؛ البته در بسیاری از افراد با گذشت زمان مشکل خود به خود برطرف می‌شود اما شست وشوی روزانه مو‌ها برای افراد دارای موهای چرب بهترین درمان شناخته شده است.

 

taidie-cambrg

 

خواص پک پرپین آلا

مجموعه شامپو و تونیک پرپین آلا با هدف تقویت رشد مو ، افزایش جریان گردش خون پوست سر و نیز تنظیم ترشح چربی پوست طراحی و ارائه گردیده است. عصاره گیاهان ذکر شده بین هر ۳ محصول یعنی تونیک ها و شامپو تقسیم گردیده است لذا در صورت استفاده همزمان اثرات خود را به صورت حداکثری نشان می دهد. این محصول به گونه ای فرموله شده که هم مشکل چربی مو در افراد دارای موهای چرب را برطرف میکند و تولید چربی را کاهش می دهد و هم باعث افزایش استحکام ساقه مو و تغذیه بهتر فولیکول مو می شود لذا موها حالت زبر و خشن به خود گرفته و از حالت کرکی خارج میشود.

عصاره های خاص موجود در تونیک ها و شامپو ها عبارتند از ” آرنیکا و هاماملیس”

از این عصاره ها در کشور های پیشرفته برای تقویت مو استفاده می شود و فقط چند شرکت معتبر آمریکایی از این عصاره ها بهره می برند.پرپین آلا برای اولین بار و به احترام مصرف کننده ایرانی محصولی ارگانیک با چنین کیفیت را تولید نموده است وصد البته انتظار حمایت دارد.

خرید

خاصیت منحصر به فرد پک ضد ریزش پرپین آلا 

احتمالا می دانید که خاصیت کف کنندگی شامپو ها از ماده ای است شیمیایی به نام سدیم لوریل سولفات ماده امی که عوارض جانبی متعددی دارد و در بعضی موارد گفته می شود عاملی برای سرطانزایی پوست است. متاسفانه در شامپو های ایرانی به وفور از این ماده استفاده می شود لذا مشتریان از میزان کف کنندگی شامپو های موجود رضایت کافی دارند و شاید همین جلب رضایت مشتری عاملی برای استفاده تولید کنندگان از این ماده است و این باعث تاسف است که هنوز فرهنگ مصرف ارگانیک شکل نگرفته است.

در شامپوی پرپین آلا برای اولین بار مقدار ماده خشک سدیم لوریل سولفات استفاده شده به کمتر از ۲ درصد رسیده است و لذا میزان کف کنندگی شامپو خیلی زیاد نیست.

تقاضای ما از مصرف کنندگان محترم این است که راجع به سدیم لوریل سولفات تحقیق کنند و در صورتیکه صحت مطالب ارائه شده مشخص شد اقدام به تهیه پک ارگانیک پرپین آلا نمایند.

پک پرپین آلا ارگانیک ترین محصول ایرانی اینک در دایره انتخاب شما قرار گرفته است و انتظار داریم با حمایت از روند مصرف ارگانیک ما را در ارائه محصولات جدید ارگانیک یاری کنید. به جهت رعایت مصرف کنندگان سعی شده است این محصول به مناسب ترین قیمت ممکن وارد بازار شود تا عزیزان در تهیه آن دچار مشکل نشوند.

تخفیفات

نحوه استفاده از پک ضد ریزش موهای چرب پرپین آلا

روش مصرف شامپو :
کف سر و موها را با مقدار کافی از شامپو پرپیتون به مدت ۳ دقیقه ماساژ داده ، سپس به آرامی آبکشی نمائید

روش مصرف تونیک ها :
۳ پاف از تونیک روز را بر روی سر اسپری نموده ، به مدت ۳ دقیقه آرام ماساژ دهید . سپس بدون نیاز به شستشو ، موهای خود را شانه نموده و به فرم دلخواه درآورید . همین روش را برای تونیک شب نیز بکار ببرید .

نرمال

 

 

 

بیشتر بدانیم..

 


موهای چرب
موی چرب در ظاهر براق به نظر می رسد اما پس از مدتی به علت وجود چربی زیاد رسوبات چربی بر روی مو جمع می شود و ظاهر مات و کدری به موها می دهد. در بعضی موارد هنگام شانه زدن شوره های چرب بر روی مو دیده می شود و چربی ممکن است حتی باعث بروز خارش پوست نیز بشود . خارش سر معمولاً وجود دارد که اگر حمام رفتن کمی به تأخیر بیفتد فرد را کلافه می‌کند . در موارد شدید با قرمزی پوست سر و جوش‌های خارشدار مشخص می‌شود . در صورتی که این حالت به وجود بیاید و همراه با پوسته‌های چرب و اغلب زرد رنگ همراه باشد ، بیماری موسوم به درماتیت سبورئیک نامیده می‌شود.

موی چرب

مشکلات موهای چرب
در این نوع مو به علت وجود چربی موها حالت نمی گیرد و حجم مو کم می شود بیشتر افرادی که موی چرب دارند معتقدند که پس از شامپو کردن موها به سرعت کمتر از ۱۲ ساعت بعد از شستشو چرب می شود .
موهای چرب افراد بیشتر ریشه ژنتیکی دارد . به همین دلیل راه حل اساسی و قطعی برای آن هنوز پیش بینی نشده است . موهای چرب بیشتر در طی دوران بلوغ که تغییرات هورمون‌های جنسی ، غدد چربی پوست را تحریک می‌کنند ، دیده می‌شود . دلیل دیگر چربی موی سر افزایش فعالیت غدد چربی تحت اثر هورمون‌های جنسی است. باید به این نکته اشاره کرد که ترشح چربی از غدد چربی پوست ربطی به سطح چربی خون ندارد.

چرب مو

نحوه شستشوی موهای چرب
تمیز نگه داشتن موهای چرب ، سخت است ، زیرا آلودگی ‌ها سریع ‌تر روی موهای چرب جمع می‌شوند و بیشتر می‌مانند . موهای چرب اغلب در اثر خشکی پوست سر به وجود می‌آیند ، لذا بهترین راه برای مبارزه با موهای چرب ، درمان مشکلات پوست سر است . وقتی که پوست سر خشک است ، غدد چربی ، چربی بیشتری ترشح می‌کنند تا پوست و موها را نرم نگه دارند .
برای نگهداری از موی چرب بهتر است از شامپوهای مخصوص موی چرب استفاده شود و برای افزایش تأثیر پاک کنندگی شامپو باید به مدت ۱ تا ۳ دقیقه کف ماندگار ایجاد کرده و سپس با آب ولرم آبکشی نمود. شامپویی با PH : 7/6 و بیشتر و یا شامپوی مخصوص موهای چرب را استفاده کنید . هنگام شامپو زدن ، نباید پوست سر را چنگ بزنید. بعد از زدن شامپو ، با آب ولرم یا حتی آب کمی سرد موهایتان را کاملاً بشویید .
ویژگی های موهای چرب :
۱- موها تا چند ساعت بعد از شستسو وضعیت عادی دارند ولی بعد از مدتی موها به هم می چسبد . این فاصله زمانی بستگی به شدت چربی پوست دارد .
۲ – به خاطر آغشته بودن موها به چربی ، اگر موها را بلند کنیم به سرعت سرجای خود می افتند .
۳- موها به خوبی شانه نمی شوند .
۴- خارش سر معمولاً وجود دارد .
۵- در موارد شدید پوست سر قرمز می شود و دچار جوش های خارش دار به همراه با پوسته های چرب و اغلب زرد رنگ می شود.

 

ویژگی های شامپوی پرپین آلا برای موهای چرب :
بسیاری از افرادی که موهای چرب دارند تصور می‌کنند اگر از شامپوهای خارجی و گران استفاده کنند می‌توانند چربی موی خود را کاهش دهند. اما همانطور که قبلا نیز گفتم ریشه اصلی چربی مو‌ها ژنتیکی است ؛ البته در بسیاری از افراد با گذشت زمان مشکل خود به خود برطرف می‌شود اما شست وشوی روزانه مو‌ها برای افراد دارای موهای چرب بهترین درمان شناخته شده است.
شامپو مخصوص موهای چرب پرپین آلا ، جهت مو و پوست سر چرب فرموله شده است و ترکیبات سازنده آن بر پایه مواد کنترل کننده ترشح چربی پوست سر انتخاب شده است ، که علاوه بر جذب چربی و تنظیم ترشح آن سبب حفظ تعادل فلور نرمال طبیعی پوست سر می گردد . افزایش گردش خون پوست سر و کاهش ترشح چربی از عملکردهای این شامپو است . با مصرف این شامپو موها ظاهری نرم ، براق و حالت پذیر پیدا می کند .
شامپو پرپین آلا حاوی موادی است که چربی ریشه مو را تنظیم کرده و باعث درخشندگی و شفافیت موها می‌شود . این شامپو با تنظیم چربی پوست سر ، از تولید اضافی آن جلوگیری می‌کند .
شامپوی موی چرب پرپین آلا به تعادل pH پوست سر کمک کرده و از رشد باکتری هایی که با تجزیه مواد چرب سبوم ، ایجاد بوی بد می کنند جلوگیری می کند . وجود مواد حالت دهنده باعث می شود تا موها کاملاً حالت پذیر بوده و به راحتی فرم دلخواه را به خود بگیرند . این شامپو دارای خواص ضدالتهاب و التیام بخش نیز می باشد .
شامپوی موهای چرب پرپین آلا با خواص التیام بخشی و تنظیم چربی پوست سر ، موهایی حالت پذیر را برای شما به ارمغان می آورد .

شستم موی چرب

 

 

  بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *